21 marca 2023 r. w naszej szkole zorganizowany został konkurs recytatorski pt. ,,Wierszami Tuwima - Wiosna się zaczyna". Każdą klasę reprezentowało trzech uczniów. Jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ wszyscy występujący pięknie recytowali przygotowane przez siebie wiersze. Przy recytacji nie zabrakło wspaniale dobranych do tematyki wiersza strojów oraz rekwizytów. Poziom występów był naprawdę bardzo wysoki, szczególnie w kategorii klas I-III.

Oto nagrodzeni:
Kategoria klas 0:
I miejsce – Zuzanna Kątnik
II miejsce – Daria Pajewska
III miejsce – Laura Buszta

Kategoria klas I-III:
I miejsce  –  Jagoda Sroczyk oraz Alicja Burda
II miejsce – Lena Kątnik oraz Filip Kątnik
III miejsce – Martyna Papak

Kategoria klas IV-VIII:
I miejsce – Paweł Brudniak
II miejsce – Amelia Burda
III miejsce – Daniel Różycki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!