W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świąteczną 27 marca 2024 r.  zostały wręczone nagrody w konkursie  na ,,Najpiękniejszy stroik/ wianek wielkanocny". Należy przyznać, że wszystkie prace były przepiękne, oryginalne, pomysłowe i wyjątkowe. Jury miało bardzo  naprawdę bardzo trudne zadanie. Gratulujemy  wszystkim uczestnikom konkursu, a oto zwycięzcy:

Kategoria oddziały przedszkolne:
   I miejsce - Baj Izabela
   II miejsce - Kacper Marzęciak
   III miejsce - Mach Dawid

Kategoria klas I-III
   I miejsce - Marzęciak Jakub
   II miejsce - Sroczyk Jagoda
   III miejsce - Padowska Maja

Kategoria klas IV-VIII
   I miejsce - Baj Dawid oraz Jan Śliwa
   II miejsce - Anna Brudniak
   III miejsce - Alicja Daź

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Warto wspomnieć, że każdy uczestnik konkursu otrzymał wyróżnienie i drobny upominek. Dziękujemy Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie.

Po rozdaniu nagród Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia. Następnie Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów złożył Panu Dyrektorowi również najpiękniejsze życzenia wielkanocne i podarował zająca wielkanocnego, którego na konkurs wykonał uczeń klasy IV - Jan Śliwa.

Więcej zdjęć