21 marca to światowy dzień poezji. W związku z tym w naszej szkole już po raz drugi został zorganizowany szkolny konkurs poezji, w tym roku pod hasłem: ,,Witamy wiosnę wierszami ks. J. Twardowskiego". W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Konkurs podzielony został na trzy kategorie: oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Byliśmy świadkami pięknych, wzruszających wystąpień, o czym świadczą poniższe wyniki. 

Jury w składzie p. Elżbieta Banaś, p. Jolanta Śliwa, p. Patrycja Nowak oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Kacper Filip wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria I
   I miejsce Hania Burda
   II miejsce Lenka Jaroszek
   III miejsce Tomuś Brudniak

Kategoria II
   I miejsce Aleksandra Daź
   II miejsce Lenka Kątnik
   III miejsce Jagoda Sroczyk

Kategoria III
   I miejsce Amelia Burda
   II miejsce Anna Brudniak
   III miejsce Paweł Brudniak. 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom konkursu pięknej recytacji. Warto wspomnieć, że każdy uczestnik konkursu otrzymał wyróżnienie oraz piękne wiosenne kwiaty. Dziękujemy Szkółce Roślin Ozdobnych Dąbek za częściowe ufundowanie nagród.

Więcej zdjęć