W dniu 21.12.2023 już po raz drugi w naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Udział w festiwalu wzięło 22 uczniów. Wszystkim serdeczniejsze gratulujemy pięknych występów, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Jury w składzie: pani Halina Buszta, pani Elżbieta Banaś oraz pani Jolanta Śliwa wyłoniły zwycięzców:

Kategoria oddziały przedszkolne:
I miejsce - Alicja Freń
Wyróżnienie: Katarzyna Daź, Daria Pajewska

Kategoria klas I-III:
I miejsce - duet: Jagoda Sroczyk i Nina Stopyra
Wyróżnienie: Arkadiusz Pajewski, Liliana Mazur

Kategoria klas IV-VIII:
I miejsce - Alicja Daź
Wyróżnienie: zespół w składzie: Sandra Mędrek, Natalia Kubicka, Alicja Mach oraz Izabela Król, wyróżnieni zostali także Piotr Serafin oraz Filip Daź

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Warto wspomnieć, że uczennice, które zajęły I miejsce w kategorii klas I-III oraz IV-VIII będą reprezentować naszą szkołę na Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 18 stycznia 2024 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach.

Po rozdaniu  nagród Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów złożył Panu Dyrektorowi świąteczne życzenia oraz podarował piękną choinkę wykonaną przez uczennicę naszej szkoły. Następnie uczniowie, którzy będą reprezentować naszą szkołę na festiwalu w Wierzawicach zaśpiewali jeszcze raz swoje pastorałki. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia, po czym wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wspólnie zaśpiewali kolędę “Dzisiaj w Betlejem”.

Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu oraz Szkolnemu Kołu Wolontariatu za przygotowanie i przeprowadzenie festiwalu.

Więcej zdjęć