Wycieczka na strzelnicę okazała się niezwykłą przygodą dla uczniów z klasy 8. Już na samym początku, gdy autokar zatrzymał się przed strzelnicą w Przychojcu, atmosfera wśród młodzieży była pełna ekscytacji. W końcu mieli okazję spróbować swoich sił w strzelectwie!
Po wejściu na teren strzelnicy, uczniowie zostali powitani przez instruktorów, którzy przyjęli ich z szerokimi uśmiechami i profesjonalnym podejściem. Po krótkim wprowadzeniu teoretycznym na temat bezpieczeństwa i zasad strzelania, młodzież podzielono na grupy, które miały możliwość wypróbowania różnych rodzajów broni. Wszyscy instruktorzy byli pod wrażeniem zaangażowania i zdyscyplinowania uczniów. Młodzież z kolei wracała do szkoły zadowolona, pełna wrażeń i z nową pasją do strzelectwa. Wycieczka na strzelnicę okazała się nie tylko zabawą, ale też edukacyjnym doświadczeniem, które na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Więcej zdjęć