13 marca klasy VI i VII uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych przygotowanych przez grupę „Wyrwani z niewoli”. Warsztaty te odbywały się we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku działającym przy bazylice ojców Bernardynów. Tego dnia aula FOK tętniła życiem w rytmie rapu. To wyjątkowe spotkanie pełne muzyki, świadectwa i ważnych słów o wolności od uzależnień, podejmowaniu dobrych wyborów i wierze w siebie. Dziękujemy za ogromną dawkę energii, inspiracji i autentyczności! Atmosfera podczas koncertu była niesamowita, a reakcje młodzieży i nauczycieli po wydarzeniu były niezwykle wzruszające. Dziękujemy „Wyrwani Z Niewoli” i wszystkim za obecność i wspólne przeżywanie tych wyjątkowych chwil!