W dniu 25.03.2026 r. gościliśmy w naszej szkole p. Grzegorza, który zabrał nas w fascynującą podróż do Meksyku.

Podczas spotkania mogliśmy poznać nie tylko najpiękniejsze zakątki tego niezwykłego kraju, ale także jego kulturę, tradycje oraz codzienne życie mieszkańców. Barwne opowieści, niesamowite zdjęcia i ciekawe anegdoty sprawiły, że choć na chwilę przenieśliśmy się w sam środek meksykańskich krajobrazów.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie i ogromną dawkę podróżniczej pasji! 🌎✈️

Więcej zdjęć