24 marca w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku odbył się II etap konkursu „Techniczni i Matematyczni”, w którym naszą szkołę reprezentował Filip Daź. 15 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji tego konkursu, na które zaproszono uczestników etapu finałowego. Filipowi niewiele zabrakło do miejsca na podium, co świadczy o jego wysokich umiejętnościach oraz ogromnym zaangażowaniu. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a rywalizacja niezwykle wyrównana. Gratulujemy determinacji, wiedzy oraz godnego reprezentowania naszej szkoły.
Życzymy dalszych osiągnięć w kolejnych wyzwaniach matematycznych!