Klasa I ukończyła udział w ogólnopolskim programie profilaktyczno-edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Program obejmował tematykę bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami, podczas wypoczynku oraz bezpieczeństwa finansowego. Uczniowie poprzez ciekawe zajęcia, zabawy i ćwiczenia zdobywali wiedzę oraz utrwalali właściwe nawyki, które pomogą im bezpiecznie i odpowiedzialnie funkcjonować na co dzień.
Gratulujemy wszystkim uczniom aktywnego udziału i zdobytej wiedzy!