A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie 
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2023 / 2024

Klasa 8 
wychowawca
mgr Katarzyna Kołcz
1. Brudniak Paweł
2. Burda Łucja Maria
3. Czerwonka Karolina Ewelina
4. Czerwonka Krzysztof
5. Giża Aneta Izabela
6. Więcław Patrycja Katarzyna
7. Żaba Mateusz

A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie 
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2022 / 2023

Klasa 8 
wychowawca
mgr Wojciech Wawrzaszek
1. Daź Hubert
2. Giża Gabriela 
3. Giża Dominik
4. Król Oliwia
5. Leja Marlena
6. Mach Patrycja 
7. Misztal Mateusz Hubert
8. Nieniec Patryk
9. Pańczak Aleksandra Aniela
10. Piechuta Wojciech
11. Plasota Błażej Jakub
12. Plasota Dominika
13. Półtorak Aleksandra
14. Szozda Kamila
15. Śmiałek Magdalena
16. Wróbel Kamil Bartosz

A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie 
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2021 / 2022

Klasa 8 
wychowawca
mgr Lucyna Łuszczak
1. Brudniak Mateusz
2. Demidowska Aleksandra
3. Giża Kacper
4. Jagustyn Szymon
5. Jagusztyn Magdalena
6. Kołcz Tobiasz Józef
7. Kraska Stanisław
8. Leja Magdalena
9. Markowicz Emilia
10. Pindara Julia
11. Pytel Karol
12. Rusinek Patrycja Łucja
13. Sadło Zuzanna
14. Szewc Borys Tymoteusz
15. Szozda Martyna
16. Szozda Patrycja
17. Żaba Małgorzata

A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie 
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2020 / 2021

Klasa 8 
wychowawca
mgr Jolanta Śliwa
1. Czerwonka Justyna Maria
2. Freń Weronik Maria
3. Leja Karolina
4. Linek Justyna
5. Majkut Artur Jerzy
6. Plasota Gabriela Sabina
7. Różycka Daria
8. Szpila Gabriela
9. Śniosek Piotr
10. Świąter Bartłomiej
11. Urban Bartłomiej
12. Wróbel Bartosz
13. Wróbel Daniel

A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie 
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2019 / 2020

Klasa 8 
wychowawca
mgr Halina Sierżęga
1. Kraska Jan Łukasz
2. Krówka Krzysztof
3. Mach Kacper
4. Majkut Barbara
5. Majkut Julia Patrycja
6. Majkut Klaudia
7. Marek Kinga
8. Moskal Krystian
9. Powrózek Maksymilian Stanisław
10. Stępień Gabriela
11. Więcław Edyta Julia

A B S O L W E N C I
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
Ukończyli naukę w roku szkolnym 2018 / 2019

Klasa 8 
wychowawca
mgr Katarzyna Kołcz
1. Burda Łukasz Jakub
2. Czerwonka Natalia Anna
3. Daź Estera
4. Dąbek Mateusz
5. Hader Mateusz Marek
6. Karczewski Bartłomiej
7. Karczewski Rafał
8. Mach Dominika
9. Papak Magdalena
10. Plasota Sylwia Dorota
11. Rusinek Zuzanna Maria
12. Serafin Kacper
13. Szpila Bartłomiej Edward
14. Szpila Sylwester Edward
15. Śliwa Anna

Uczniowie klasy I „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Bogusława Ruchlewicz

Lp. Nazwisko i imię
1. Banach Wiktoria
2. Buszta Laura Anna
3. Daź Marcin
4. Karaś Antoni
5. Mach Kamil
6. Marzęciak Jakub Paweł
7. Pawul Mikołaj
8. Śliwa Zuzanna

Uczniowie klasy II „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Zofia Mołdoch

Lp. Nazwisko i imię
1. Banaś Patrycja
2. Bąk Nikola
3. Burda Jakub Wojciech
4. Daź Aleksandra
5. Giża Paweł
6. Gliniak Bartłomiej Karol
7. Kątnik Filip
8. Kołcz Anna Helena
9. Kozyra Kacper
10. Król Alicja
11. Mazur Liliana Anna
12. Padowska Maja
13. Pajewski Arkadiusz
14. Plasota Michał
15. Szozda Nikola
16. Śliwa Jan
17. Wróbel Mikołaj
18. Żaba Martyna

Uczniowie klasy III „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Alina Pikor

Lp. Nazwisko i imię
1. Burda Alicja
2. Filip Miłosz
3. Giża Konrad
4. Kątnik Lena
5. Kozyra Kornelia
6. Kręcichwost Amelia
7. Markowicz Dominik
8. Misztal Maksymilian
9. Jagoda Sroczyk
10. Stopyra Nina
11. Śliwa Julia
12. Śniosek Wojciech
13. Wójcik Hubert

Uczniowie klasy IV „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Wojciech Wawrzaszek

Lp. Nazwisko i imię
1. Baj Dawid
2. Brudniak Anna
3. Czerwonka Wiktoria Kamila 
4. Daź Alicja Maria
5. Daź Magdalena
6. Daź Miłosz Marek
7. Giża Wiktor
8. Kołcz Jeremiasz Andrzej
9. Krzywicka Zuzanna Jadwiga
10. Moskal Zuzanna
11. Papak Martyna
12. Rusinek Maria
13. Serafin Piotr
14. Szkodziński Szymon
15. Śliwa Jan
16. Śmiałek Julia

Uczniowie klasy V „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Helit

Lp. Nazwisko i imię
1. Bąk Damian
2. Brudniak Paweł
3. Burda Amelia
4. Buszta Mikołaj Piotr
5. Daź Filip
6. Jagustyn Michał
7. Kraska Jakub 
8. Marek Wiktoria
9. Midura Hubert
10. Moskal Jagoda Monika
11. Papak Maciej
12. Różycki Daniel
13. Sroczyk Kacper
14. Śliwa Bartłomiej Franciszek

Uczniowie klasy VI „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Jolanta Śliwa

Lp. Nazwisko i imię
1. Buszta Julia Zofia
2. Czerwonka Andżelika Anna
3. Demidowski Jakub
4. Freń Antoni Józef 
5. Gut Dominik
6. Kalamarz Jakub Stanisław 
7. Krzywicki Artur Józef 
8. Lizak Anna
9. Majkut Magdalena 
10. Piechuta Bartosz 
11. Szozda Kacper Jan 
12. Świąder Malwina
13. Więcław Alicja Teresa
14. Zwierzchowska Katarzyna Adriana 

 Uczniowie klasy VII „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Ewelina Sroczyk

Lp. Nazwisko i imię
1. Bąk Karol
2. Filip Kacper 
3. Kołcz Maria Teresa
4. Kraska Zofia 
5. Król Izabela 
6. Krówka Kamil
7. Krzywicki Gabriel Dominik
8. Kubicka Natalia
9. Kula Gabriela Maria
10. Mach Alicja
11. Mach Krystian
12. Mędrek Sandra
13. Pytel Kinga
14. Stopyra Anna 
15. Śniosek Maciej
16. Tokarz Julia
17. Wójcik Oliwa Weronika 

Uczniowie klasy VIII „A”
Szkoły Podstawowej w Biedaczowie
w roku szkolnym 2023 / 2024

Wychowawca klasy: mgr Katarzyna Kołcz

Lp. Nazwisko i imię
1. Brudniak Paweł
2. Burda Łucja Maria
3. Czerwonka Karolina Ewelina
4. Czerwonka Krzysztof
5. Giża Aneta Izabela
6. Więcław Patrycja Katarzyna
7. Żaba Mateusz