Dnia 18.10.2019 r. podczas obchodów Święta Patrona Szkoły Podstawowej w Biedaczowie – św. Jana Kantego odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia dzieci z klasy I. 14 nowo pasowanych uczniów złożyło uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Pasowania dokonał Pan Dyrektor szkoły Stanisław Panek. Uczniom złożono z tej okazji serdeczne życzenia. Do życzeń dołączył się Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, który przybył na uroczystość. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane prezentami ufundowanymi przez Szkolną i Klasową Radę Rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy, a Wam pierwszaki życzymy dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki, jak najlepszych wyników w nauce oraz wielu przyjaciół.