Czas szybko płynie – 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23. Na samym początku uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klasy siódmej. Następnie odbyła się krótka część artystyczna, w której wystąpili uczniowie klasy trzeciej, siódmej i ośmej. W kierunku naszych absolwentów ze strony młodszych kolegów padły ciepłe słowa oraz podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności, a Marcin Daź z oddziału przedszkolnego krótkim wierszykiem w imieniu koleżanek i kolegów pięknie pożegnał swoją Panią, żegnając się tym samym z przedszkolem, w którym rozpoczął przygodę z nauką.

W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor podziękował: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również gratulacji dla naszych absolwentów, z życzeniami sukcesów w dalszej edukacji.

Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie oraz świadectw z wyróżnieniem.

Więcej zdjęć