W dniu imienin Świętego Mikołaja - 6 grudnia  wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od oddziałów przedszkolnych do klasy VIII wybrali się na mikołajkową wycieczkę.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się do MCK w Leżajsku, gdzie spotkały się ze Świętym Mikołajem. W kinie oglądały bajkę pt. “Mukliki” oraz uczestniczyły w świątecznych warsztatach. Wzięły również udział w świątecznych zabawach z Mikołajem. Na zakończenie spotkania czekało dla wszystkich ciasteczko i cieplutkie kakao.

Więcej zdjęć

Nasi najstarsi przedszkolacy, czyli zeróweczka oraz klasy I-III tego dnia udali się do Rzeszowa do kina Helios na film animowany pt. “Życzenie” oraz do Centrum Zabaw Kolorado w Malawie.

Więcej zdjęć

Uczniowie z klas starszych: IV-VIII również wybrali się na mikołajkowy wyjazd do Rzeszowa do kina Helios na film pt. “Jak zostać św. Mikołajem 3”. Po seansie udali się na posiłek do Mcdonalds, a później do wrotkarni “Wywrotka”, aby nauczyć się lub też doskonalić jazdę na wrotkach.

Więcej zdjęć

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że zorganizowane wyjazdy mikołajkowe zaliczają się do udanych. Zarówno dzieci z oddziałów przedszkolnych jak i uczniowie z klas I-VIII wrócili do domu pełni pozytywnych i niezapomnianych wrażeń