Szkolne Koło Wolontariatu aktywnie włączyło się w piata edycję ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.

Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Uczniowie wysyłając kartki do swoich bliskich oraz osób samotnych i potrzebujących realizują politykę prorodzinną, wspierają ideę dzielenia się życzeniami, poprzez tradycyjne pisanie kartek świątecznych, a nade wszystko sprawiają ogromną radość dla odbiorcy. Nasi wolontariusze przygotowali karki świąteczne, które zostały przekazane osobom z Zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Żołyni. Natomiast przedszkolaki przygotowały w ramach tej akcji niespodziankę dla swoich najbliższych.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w tę kampanię społeczną.

Więcej zdjęć