Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Śladami kultury” organizowanego przez Ośrodek Kultury w Hucisku.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie od 7 lat.

Uczestnik przesyła jedna fotografię za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zdjęcia konkursowe muszą być wykonane na terenie Gminy Leżajsk, a swoją tematyką powinny obejmować dokumentację gminny zjawisk kulturowych i jej śladów (zespół, budynek, rzeźba, krajobrazy, wydarzenia, itp.)

Zdjęcie powinno mieć rozdzielczość nie mniejszą niż 300 dpi.

Zdjęcie nie może być pobrane z jakiejkolwiek strony internetowej, musi być wykonane przez uczestnika konkursu

Termin konkursu: od 01.03. - 31.08.2024 r.