Nareszcie są! Dostępne są już wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2020”. Do konkursu zgłosiło się 21 uczniów.

Warto wspomnieć, że w tym roku szkolnym po raz pierwszy „kangurzyści” mierzyli się
z nową formą. Testy były rozwiązywane interaktywnie poprzez platformę dzwonek.pl w różnych dniach i w godzinach popołudniowych. Jak to bywa z konkursem tej rangi również i w tym roku zestawy okazały się być dla uczniów niełatwymi. Tym bardziej, że poziom konkursu był dużo wyższy niż w latach ubiegłych. Uczniowie naszej szkoły
w końcowym rozrachunku nieźle poradzili sobie z zestawami zadań. 

Cieszymy się z faktu, że wśród uczniów z klas V i VI, w kategorii „Benjamin” tj. z klasy V Aleksandra Pańczak , z klasy VI Anna Buszta i Tobiasz Kołcz otrzymali wyróżnienie.

Nie mniejszym sukcesem może poszczycić się uczestnik kategorii „Kadet” wśród uczniów klas VII-VIII. Krzysztof Krówka z kl. VIII również uzyskał wyróżnienie w konkursie. Na pochwałę zasługują pozostali uczestnicy, którzy również wypracowali świetne wyniki. 

Składamy gratulacje wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2020”.