Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najważniejszych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie. Udział w nich wymaga ogromnego zaangażowania i mnóstwo pracy. Wielomiesięczny wysiłek zaowocował sukcesem naszego ucznia. Według oficjalnych wyników Krzysztof Krówka - uczeń kl. VIII - uzyskał tytuł Laureata Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2019/2020. "Wygranie" takiego konkursu to wielki zaszczyt i radość, uczeń zyskuje miarodajne potwierdzenie swojej rozległej wiedzy i sprawności intelektualnej. Tylko nielicznym udaje się dotrzeć do etapu wojewódzkiego, a następnie uzyskać tytuł laureata. 

Krzysztofowi gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki, aby udział w różnorodnych konkursach zapewnił mu zdobycie najwyższych trofeów. Powodzenia! ?