“Tym, którzy prowadzili nas do źródeł wiedzy…”

W Dniu Komisji Edukacji Narodowej nasi uczniowie nie zapomnieli również o emerytowanych nauczycielach i pracownikach szkoły.

Z inicjatywy Szkolnego Samorządu Uczniowskiego powstał pomysł przygotowania kartek dla emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. W dzień poprzedzający Święto Komisji Edukacji Narodowej, Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Panią Haliną Baszta odwiedzili naszych emerytowanych nauczycieli i pracowników mieszkających w Biedaczowie i Gwizdowie, aby wręczyć im własnoręcznie wykonane kartki oraz róże jako symbol podziękowania, wdzięczności i pamięci za ich pracę. Emocje, które towarzyszyły naprawdę trudno opisać: radość, szczęście, życzliwość oraz uśmiech, który gościł na twarzach odwiedzających  to najpiękniejszy, a zarazem bezcenny widok. Do tych nauczycieli i pracowników, którzy mieszkają poza naszą miejscowością kartki zostały wysłane pocztą. 

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za wspaniałą inicjatywę społeczną, która na pewno na stałe wpisze się w tradycję szkoły.