13 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy przywitali Pana Dyrektora, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej przypomnieli znaczenie tego święta oraz jego genezę. Następnie przekazano głos uczniom klasy siódmej. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. 

Na zakończenie akademii głos zabrał p. Dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Więcej zdjęć