Klasa pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 18.00 do 21.00. Do tego są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed weekendem? To tak rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.

W piątek, 10 listopada w naszej szkole odbył się wieczór filmowy, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas IV-VIII. Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów. Podczas wieczoru filmowego wszyscy świetnie się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu maratonu trzeba było posprzątać salę.

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wieczór należy zaliczyć do udanych. Są też tacy, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną tego typu imprezę.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za jak się okazuje wspaniałą inicjatywę.

Więcej zdjęć