25 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez wszystkich uczniów. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową, którą wspaniale przyozdobili dzień wcześniej uczniowie z klas IV-VIII na czele z Samorządem Uczniowskim. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

W godzinach dopołudniowych bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-III, natomiast po południu uczniowie z klas IV-VIII.
Prawie wszyscy uczniowie przebrani byli w kolorowe, barwne stroje. Byli też i tacy, którzy na zabawę przygotowali własnoręcznie wykonane maski karnawałowe. Wszyscy wyśmienicie bawili się przy dźwiękach muzyki. Dj podczas szkolnej zabawy karnawałowej byli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, a młodsze klasy do tańca zapraszały dziewczyny z klasy VII, które urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, zabawami. Nie zabrakło pociągu, korowodu, nauki tańca, tańców w parach oraz pokaz mody strojów karnawałowych. Na zakończenie balu zarówno podczas zabawy karnawałowej zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów wybierane były najpiękniejsze stroje karnawałowe oraz król i królowa balu, którzy razem zatańczyli razem wspólny taniec. Zwycięzcy byli nagradzani drobnymi upominkami.
Na sali balowej była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
W czasie przerwy dzieci miały także czas na słodki poczęstunek przygotowany przez Klasowe Rady Rodziców, za co rodzicom serdecznie dziękujemy.
To był zdecydowanie dzień pełen pozytywnych wrażeń. Uczniowie podziękowali organizatorom, czyli naszemu Samorządowi za świetną zabawę.

Więcej zdjęć