W ostatnim dniu nauki przed feriami zimowymi, 26 stycznia 2024 r. chętni uczniowie z klasy IV, V, VI oraz VIII wraz z wychowawcami i Panią pedagog wybrali się na lodowisko do Grodziska Górnego. Celem wycieczki była nauka jazdy na łyżwach, dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja grupy oraz oczywiście dobra zabawa. 

Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Jazda na łyżwach okazała się świetną zabawą. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom.

Każdy jeździł jak umiał: jedni szybciej, drudzy wolniej, jeszcze inni przy bandach, ale wszyscy z uśmiechem na twarzy pokonywali kolejne okrążenia lodowiska. Mimo, iż niektórzy po raz pierwszy mieli łyżwy na nogach, szybko nauczyli się jeździć i obyło się bez bolesnych upadków. W trakcie pobytu na lodowisku była krótka przerwa na ciepłą herbatkę. Był to czas, aby odpocząć i szybko zregenerować swoje siły. Dodatkowo atmosferę jaka panowała w trakcie jazdy umilała nam muzyka.

Niestety wszystko co dobre i przyjemne szybko się kończy. Po dwóch godzinach jazdy trochę zmęczeni, ale uradowani musieliśmy zejść z lodowiska. Po łyżwiarskich wyczynach udaliśmy się do Pizzerii Zodiak w Grodzisku Dolnym, gdzie każdy miał możliwość zamówić sobie coś do zjedzenia.

Wyjazd z całą pewnością możemy zaliczyć do jak najbardziej udanych, gdyż pozwolił uczniom zrelaksować się i odprężyć oraz wzmocnić ich sprawność fizyczną.

Wszyscy uczniowie wspólnie uznali, że wyjazd spełnił wszystkie wcześniej założone cele i dlatego też należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Dziękujemy serdecznie obsłudze lodowiska za miłe przyjęcie oraz możliwość wypicia ciepłej herbaty.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW PODCZAS FERII DO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU

Więcej zdjęć