Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok! 

Szkolne obchody Dnia Dziecka odbyły się 31 maja 2023 r. Tego dnia cała nasza społeczność szkolna począwszy od oddziałów przedszkolnych, aż do klasy 7 wybrała się na stadion sportowy w Biedaczowie. Po przybyciu na miejsce o godz. 9.00 rozpoczął się przegląd szkolnych talentów „Mam Talent 2023”, w którym uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności m.in. muzyczne, taneczne, akrobatyczne, techniczne, plastyczne, matematyczne oraz sportowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu chęci i odwagi w zaprezentowaniu swoich zdolności. Nie dało się ukryć, że w niektórych drzemią prawdziwe talenty! 

Po przeglądzie talentów był czas na klasową integrację. Uczniowie mogli pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni, wziąć udział w grach i zawodach sportowych  przygotowanych m.in. przez Ochotniczą Straż Pożarną w Biedaczowie. W przerwie między przygotowanymi atrakcjami był również czas, aby zjeść posiłek przygotowany przez Klasowe Rady Rodziców.

Smakołyki, zabawa i atrakcje – tak w trzech słowach można opisać to co działo się na zielonym boisku. 

Dziękujemy Klasowej i Szkolnej Radzie Rodziców, Ochotniczej Straży Pożarnej w Biedaczowie, Ludowemu Klubowi Sportowemu „Orzeł”, Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc, zaangażowanie i wsparcie w przygotowaniu tego dnia.

Uśmiechy dzieci na zdjęciach z fotorelacji stanowią dowód na to, że impreza była bardzo udana!

*Należy wspomnieć, że nasi najstarsi, czyli klasa 8 nie brała udziału w Szkolnym Dniu Dziecka, ponieważ wraz z wychowawcą udała się na Strzelnicę Arizona w Przychojcu.

Więcej zdjęć