20 marca 2024 r. uczniowie klas IV-VIII wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym punktem wycieczki było kino Helios, gdzie uczniowie obejrzeli premierę filmu pt. ,,Za duży na bajki 2". Po kinie oczywiście nie mogło zabraknąć przerwy na posiłek w Mac Donald’s. Ostatnim punktem wyjazdu był pobyt w Parku Grawitacji. Po krótkim instruktażu i profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie rozpoczęli sportowe szaleństwa. Korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, trasy w parku linowym oraz ścian wspinaczkowych. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyła się poduszka z wieżami do skoków oraz park linowy.

Zorganizowana wycieczka sprzyjała wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji naszego zespołu klasowego. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Więcej zdjęć