W dniu 22.04.2024 r. w Zespole Szkół Technicznych odbył się XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, w którym wzięły udział nasze uczennice z klasy VII, Natalia Kubicka i Izabela Król. Prezentując piosenkę pt.: „Somewhere only you know”, uczennice rozwinęły swoje umiejętności wokalne oraz zyskały cenne doświadczenie sceniczne. 
Serdecznie gratulujemy.

W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świąteczną 27 marca 2024 r.  zostały wręczone nagrody w konkursie  na ,,Najpiękniejszy stroik/ wianek wielkanocny". Należy przyznać, że wszystkie prace były przepiękne, oryginalne, pomysłowe i wyjątkowe. Jury miało bardzo  naprawdę bardzo trudne zadanie. Gratulujemy  wszystkim uczestnikom konkursu, a oto zwycięzcy:

Kategoria oddziały przedszkolne:
   I miejsce - Baj Izabela
   II miejsce - Kacper Marzęciak
   III miejsce - Mach Dawid

Kategoria klas I-III
   I miejsce - Marzęciak Jakub
   II miejsce - Sroczyk Jagoda
   III miejsce - Padowska Maja

Kategoria klas IV-VIII
   I miejsce - Baj Dawid oraz Jan Śliwa
   II miejsce - Anna Brudniak
   III miejsce - Alicja Daź

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Warto wspomnieć, że każdy uczestnik konkursu otrzymał wyróżnienie i drobny upominek. Dziękujemy Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie.

Po rozdaniu nagród Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia. Następnie Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów złożył Panu Dyrektorowi również najpiękniejsze życzenia wielkanocne i podarował zająca wielkanocnego, którego na konkurs wykonał uczeń klasy IV - Jan Śliwa.

Więcej zdjęć

21 marca to światowy dzień poezji. W związku z tym w naszej szkole już po raz drugi został zorganizowany szkolny konkurs poezji, w tym roku pod hasłem: ,,Witamy wiosnę wierszami ks. J. Twardowskiego". W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Konkurs podzielony został na trzy kategorie: oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Byliśmy świadkami pięknych, wzruszających wystąpień, o czym świadczą poniższe wyniki. 

Jury w składzie p. Elżbieta Banaś, p. Jolanta Śliwa, p. Patrycja Nowak oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Kacper Filip wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria I
   I miejsce Hania Burda
   II miejsce Lenka Jaroszek
   III miejsce Tomuś Brudniak

Kategoria II
   I miejsce Aleksandra Daź
   II miejsce Lenka Kątnik
   III miejsce Jagoda Sroczyk

Kategoria III
   I miejsce Amelia Burda
   II miejsce Anna Brudniak
   III miejsce Paweł Brudniak. 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom konkursu pięknej recytacji. Warto wspomnieć, że każdy uczestnik konkursu otrzymał wyróżnienie oraz piękne wiosenne kwiaty. Dziękujemy Szkółce Roślin Ozdobnych Dąbek za częściowe ufundowanie nagród.

Więcej zdjęć

18 stycznia 2024 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach już po raz kolejny odbył się Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek. 

Jest nam miło poinformować, że wszyscy nasi uczniowie odnieśli sukcesy. Otóż: Alicja Daź w kategorii soliści klas I-IV zajęła I miejsce, natomiast Jagoda Sroczyk i Nina Stopyra w  kategorii zespoły klas I-IV zdobyły III miejsce. Dziewczyny- Jagoda i Nina otrzymały również z rąk ks. Jana Szczepaniaka aniołki szczęścia, gdyż miały małe problemy techniczne z nagraniem. 

Dodatkowo Ośrodek Kultury w Biedaczowie reprezentowali także uczniowie z naszej szkoły w składzie: Zuzanna, Filip oraz Lena Kątnik, którzy otrzymali wyróżnienie.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.👏👏👏👏

Więcej zdjęć

15 stycznia 2024 r. Pan Dyrektor w imieniu Wójta Gminy Leżajsk - Pana Krzysztofa Sobejko wręczył naszej uczennicy klasy pierwszej - Laurze Buszcie, dyplom i nagrodę w Konkursie Plastycznym na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej. Laura, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy również wszystkim uczniom z klas I-III za tak liczny udział w konkursie. Warto wspomnieć, że wszystkie prace były piękne i jedyne w swoim rodzaju.

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

10 grudnia 2023 r. w MCK w Leżajsku podczas Jarmarku Świątecznego odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym “Rodzinny stroik świąteczny”. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział cztery rodziny. Jest nam miło poinformować, że udało nam się zdobyć aż dwa zwycięstwa. Otóż rodzina w składzie: Anna Kraska, Jakub Kraska z mamą Aleksandrą zajęli I miejsce, natomiast Dawid Mach, Krystian Mach z mamą Grażyną zdobyli III miejsce. Niestety nasi zwycięzcy nie mogli odebrać nagród w dniu ich rozdania. Nagrody odebrali w innym terminie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Dziękujemy również pozostałym uczestnikom konkursu za pięknie wykonane prace. Należy wspomnieć, że wszyscy uczestnicy konkursu dostali nagrody pocieszenia.

Więcej zdjęć

7 grudnia 2023 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyło się rozdanie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym  “Bezpieczne wakacje 2023”. 

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 24 osoby. Jest nam miło poinformować, że  uczennica klasy IV - Zuzanna Moskal zdobyła wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni. Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20 listopada 2023 r. na akademii z okazji Święta Patrona naszej szkoły odbyło się również upamiętnienie Błogosławionej Rodziny Ulmów. W związku z tym został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas 0-VIII oraz literacki dla klas IV-VIII pt. „Samarytanie Markowej”.  W konkursie plastycznym wzięło udział 20 uczniów, natomiast do konkursu literackiego zgłosiło swoje prace tylko 2 osoby.

Jury miało bardzo ciężki wybór, ponieważ wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie cechowały się niezwykłą pomysłowością, ciekawością oraz oryginalnością wykonania, czy też napisania.

Poniżej przedstawione zostały wyniki konkursu:

Konkurs literacki:
  I miejsce -
Amelia Burda oraz Kamil Krówka

Konkurs plastyczny:

Kategoria klas 0-III, nagrodzeni zostali:
 
   I miejsce
- Zuzanna Śliwa
    II miejsce - Julia Mach
    III miejsce - Julia Śliwa

Kategoria klas IV- VIII,  nagrodzeni zostali:
 
   I miejsce
- Amelia Burda
    II miejsce - Jan Śliwa
    III miejsce -  Alicja Mach

Nagrody w postaci pięknych wrzosów oraz voucherów do księgarni ufundowali: Szkółka Roślin Ozdobnych Dąbek, Pan Jerzy Żołynia Księgarnia EURYDYKA. a także Szkolna Rada Rodziców.

Zwycięzcom konkursu GRATULUJEMY, a fundatorom  DZIĘKUJEMY.

Więcej zdjęć

W marcu 2023 r. dziesięcioro uczniów z naszej szkoły od 1-8 klasy wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Pod koniec roku szkolnego otrzymaliśmy informację, że uczeń klasy IV - Paweł Brudniak otrzymał ogólnopolskie wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny odnosimy sukces na tak wysokim szczeblu. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.

Pawłowi GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

W marcu 2023 r. dziesięcioro uczniów naszej szkoły z klas IV-VIII wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Etycznym pt. "Inny nie znaczy gorszy" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Gdańsku. Należy przyznać, że wszystkie prace konkursowe były oryginalne i pomysłowe, ale jedna z nich była wyjątkowa. Otóż uczeń klasy IV - Paweł Brudniak zajął II miejsce, zdobywając tym samym tytuł Ogólnopolskiego Laureata. Jesteśmy bardzo dumni. Jednocześnie cieszymy się, że nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach o tak dalekim zasięgu.
Pawłowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

19 kwietnia 2023 r. w ZST w Leżajsku odbył się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy VI: Natalia Kubicka i Izabela Król, wykonując w języku angielskim utwór "Perfect" z repertuaru Eda Sheerana. Pomimo, że dziewczynom nie udało zająć się żadnego miejsca, jesteśmy z nich bardzo dumni.
Życzymy rozwijania talentów muzycznych.